SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

KÜNYEMİZ



Bandırma Haber.Com.TR adına

İmtiyaz sahibi: ARI MEDYA - BARIŞ BİLİCİ

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Levent Karaçay

İnternet Editörü: Serenay Pişeniş

Hukuk Danışmanı: Av. Yılmaz Özdemir

Reklam Telefon : 0506 691 28 01

E-Posta: haber@bandirmahaber.com.tr

Programlama: ARI MEDYA YAZILIM

Barındırma: İHS Telekom

Adres: Nato Caddesi No:1/A - BANDIRMA

© 2016 www.bandirmahaber.com.tr Tüm hakları saklıdır. Her türlü içerik izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. www.bandirmahaber.com.tr sitesindeki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kaynak göstermek şartıyla haber ve fotoğraflar yayınlanabilir.





GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2016 bandirmahaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. bandirmahaber.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bandirmahaber.com.tr’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the bandirmahaber.com.tr. However, sometimes the bandirmahaber.com.tr uses third parties to process your information. bandirmahaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the bandirmahaber.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the bandirmahaber.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the bandirmahaber.com.tr and its services. When you use bandirmahaber.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bandirmahaber.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

bandirmahaber.com.tr yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri haber@bandirmahaber.com.tr ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. bandirmahaber.com.tr yazıların sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR