SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırmalı Karateciler Madalyaya Doymadı

Bandırmalı Karateciler Madalyaya Doymadı

 Bandırmalı Karateciler katıldıkları karate il şampiyonasında toplam 12 madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attılar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen Kulüpler arası Balıkesir il şampiyonasında Balıkesir merkez, Kepsut, Gönen, Bandırma ve Edremit’ten toplam 160 sporcu mücadele etti. Kata ve Kumite kategorilerinde mücadele eden sporcuların, başarılı olabilmek için gösterdikleri performans güzel görüntülere sahne oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlenen Balıkesir Karate İl Şampiyonasına Bandırma’dan Bandırma Karate Do Spor Kulübü adına toplam 9 sporcu katıldı. Kata ve Kumite dalında yarışan Bandırmalı karateciler üstün bir performans göstererek 5 altın, 4 gümüş ve 3 bronz olmak üzere toplam 12 madalya kazanarak turnuvada büyük başarı elde etti.

Karate Balıkesir İl Temsilcisi, Milli Takım Antrenörü ve Milli Hakem Ertan Tunç turnuvanın sorunsuz bir şekilde tamamlandığını ve sporcuların turnuvaya yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek, bütün sporcu ve çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Kulüp Başkanı Murat Yanmaz Bandırma için çok önemli başarı elde ederek kendilerini gururlandıran tüm sporcuları tebrik ederken, sürekli destek olan Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar’ı, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hüseyin Elüstün’e ve velilerede teşekkür etti.

Milli Sporcu ve Bandırma Karate Do Spor Kulübünün antrenörü Levent Karaçay ise, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Dünya Çocuklarına armağan etmiş olduğu Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen Karate İl Şampiyonasına katılan bütün sporcularını, göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederek, bütün dünya çocuklarının bayramını kutladı.

Toplam 9 sporcuyla katıldıkları yarışmada Bandırma’ya çok başarılı bir sonuçla döndüklerini belirten Karaçay, yoğun bir şekilde çalıştıklarını ve hedeflerinin Önce Türkiye sonrasında ise uluslararası başarılar elde etmek olduğunu söyledi.

Ömer Faruk KILIÇ kumite 1.

Mısra AKDÜNE kata 1.kumite 3.

Mert Kayra NARİN kumite 1.

Talip Eren MEMİŞ kata 1. Kumite 1.

Muhammed YANMAZ kata 2. Kumite 2.

Taha ÜNÜVAR Kumite 2.

Arda ALTINOK Kumite 2.

Ahmet Tarık KILIÇ kumite 2.

Alper SOLMAZ Kumite 3.

5 birincilik , 5 ikincilik ve 2 üçüncülük ile toplam 12 madalya…

Haber Tarihi : 4/22/2018 3:10:16 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR