SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

DİKKAT : Bandırma'da Şiddetli Poyraz Fırtınası ! Seferler İptal !

DİKKAT : Bandırma'da Şiddetli Poyraz Fırtınası ! Seferler İptal !

Bandırma ve bölgesinde dün gece saatlerinde şiddetli poyraz fırtınası başladı. Bandırma'lı lodosa alışkın olsada en büyük zararı hep poyraz fırtınalarından gördü. Tekneler battı, gemiler karaya oturdu, deniz seferleri iptal oldu, balıkçı tekneleri açılamadı..

Okulların Tatil olması için illa kar yağmasını bekleyen yönetimler bu fırtınalı ve tehlikeli havalarda da okulların tatil etmesi gerektiğini düşünüyoruz. ! 

TÜM SEFERLER İPTAL 

Öte yandan İDO deniz otobüsleri Poyraz fırtınası sebebiyle tüm deniz seferlerini iptal etti. İDO kullanacak yolcularımızı uyaralarım seferler 29. Aralık Perşembe günü iptal edilmiştir. Ayrıca tahmin edilen Poyraz fırtınasının bir kaç gün süreceği ve 30 Aralık Cuma gününün de iptal olabileceği düşünülmektedir. Bu yüzden deniz ulaşımını kullanacakların önlemlerini almalarını tavsiye ederiz. 

Saatteki hızı 80 kilometreye çıkan fırtına nedeniyle kıyıda büyük dalgalar oluştu, balıkçı tekneleri Bandırma Limanı'na sığındı. İDO'nun Bandırma-İstanbul arasındaki bütün hızlı feribot ve deniz otobüs seferleri iptal edilmiştir. 

Haber Tarihi : 12/29/2016 7:20:56 AM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR