SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırma Devlet Hastanesi'nde Tıp Bayramı Kutlandı

Bandırma Devlet Hastanesi'nde Tıp Bayramı Kutlandı

 Bandırma Devlet Hastanesi Konferans Salonunda gerçekleşen etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından başladı. Programa Kaymakam Günhan Yazar, Başhekim Muzaffer Şenveli ve tüm hastane personeli katıldı.

 
Programda Başhekim Muzaffer Şenveli konuşma yaptı. ''Hastanemizdeki her bölüm, her servis 4 yıl içinde üstün başarı ile bazı bölümler yüzde 400 bazı işlemlerimizde de yüzde 3 bin civarında artış sağladık. Bazı işlemlerde ise Balıkesir’de ilki gerçekleştirmeyi başardık.” dedi ve şöyle devam etti. ''Bu yıl içinde ek binamız hizmete girecek.  İçinde 7 tane ameliyathane, bir tane anjiyo ünitesi, 4+1 Kalp Damar Yoğun Bakımı, 10+2 Reanimasyon Üçüncü Basamak Yoğun Bakımı ve modern bir sterilizasyon ünitesi var. Hastanemizin kalbini oraya taşıyoruz.'' dedi. 
 
Başhekim Muzaffer Şenveli'nin konuşmasının ardından Kaymakam Günhan Yazarda Tıp Bayramını kutlayarak konuşma yaptı. 
 
Konuşmaların ardından İdari Personel Adil Oral, Sağlık Memuru Kazım Susur ve Başhekim Yardımcısı Hüseyin Yetkin'in olduğu orkestrada türkü ve şarkılarla etkinlik devam etti.
 
Program sonunda tayinleri çıkan Kalp Damar Cerrahi Doktoru Ali Aydın, Cildiye Doktoru Sevim Baysak ve Nöroloji Doktoru Güneş Pay'a teşekkür belgeleri verildi.
 
Program yapılan kokteyl ile sona erdi.
 
Haber - Fotoğraf : Serenay Pişeniş
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Haber Tarihi : 3/14/2018 10:22:12 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR