SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

DİKKAT : Türkiye'nin En Zekisi Bandırma'dan Çıktı !

DİKKAT : Türkiye'nin En Zekisi Bandırma'dan Çıktı !

Türkiye Zeka Vakfı’nın düzenlediği Türkiye Zeka Oyunları Yarışması’nın Ankara’da düzenlenen finaline katılan Bandırma Bahçeşehir Okulları Öğrencisi Sabri Berkay Başar yaş kategorisinde Türkiye 1.si olarak bizim gururumuz Oldu...

Bandırma'daki Eğitimin Başarısını zaten biliyorduk e Bandırma'lı olarak ne kadar zeki olduğumuz konusunu tartışmaya bile açmıyoruz. 21. Düzenlenen bir yarışmanın ne kadar ciddi hazırlandığını tahmin edebiliyorsunuzdur. Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerinden katılan ve yapılan elemeler sonucunda 141 seçkin yarışmacı arasından başarısıyla sıyrılan Sabri kardeşimize şehrimizin ismini böyle güzel organizasyonlarda birinci olarak duyurduğu için hem gururlanıyor hemde başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

BAŞARI OKULUN MU ÖĞRENCİNİN Mİ ?

Öğrencinin zekasını ortaya çıkartması konusunda Okulunun ve Öğretmenlerinin katkısı gözardı edilemez. Konu ile ilgili Okul Müdürü Mebrike Balvar "Bandırma için eğitim adına üzerlerine düşen ne varsa yaptıklarını ve bundan sonraki süreçte de yapmaya devam edeceklerini belirterek, almış oldukları başarıda okullarını temsil eden öğrencilerini kutladığını belirterek, emeği geçen ailelere ve öğretmenlere teşekkür etti."

Haber Tarihi : 12/27/2016 3:58:50 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR