SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Anguslar Bandırma'dan Ne Zaman Gidiyor ?

Anguslar Bandırma'dan Ne Zaman Gidiyor ?

Şehrimizin gelişmesinden, büyümesinden oldukça memnun olduğumuz kesin.. Ancak bu gelişimler bazen bizlere olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bandırma ile özdeşleşen bir şehrin girişindeki ve çıkışındaki o mis gibi olan tavuk kokusu birde F16'ların o eşsiz sesleri vardı. 

BANDIRMA'NIN YENİ KOKUSU HAYIRLI OLSUN ! 

Ne kadar şikayet edersek edelim artık şehrimizle özdeşleşen yeni bir koku "ANGUS KOKUSU" oldu. Anguslar şehrimizden ne zaman ayrılır bilinmez ancak ayrıldıktan kısa bir süre sonra ithalatçı firma tarafından limanımıza yeniden ziyarete gelecekleri kesin...

HALK ŞİKAYETÇİ ! 

Konuyla ilgili halkımız oldukça şikayetçiydi bu konuda da çok gez imza kampanyası başlatılıp yetkili mercilere iletilmişti. Çelebi Limanından da şöyle bir açıklama gelmişti. "Limanımız Türkiye’deki tüm limanlar gibi Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın yayınladığı yönetmelik doğrultusunda hizmet vermekte. Liman Başkanlığı tarafından rıhtımlara yanaşmasına onay ve ordino verilen gemiler limana yanaşarak yük boşaltır ve alır. Çelebi Bandırma Limanı olarak bizlerin şehrimize kötü koku yayan canlı hayvan gemilerinin limana alınmaması konusunda bir tasarrufumuz bulunmamaktadır’’ diye bir açıklama yapılmıştı.


 

Facebook Bandırma 2. El Eşya Satış Sayfasına Katılmak İçin Tıklayın

Haber Tarihi : 12/26/2016 7:26:00 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR