SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Rekabet Vatandaşa Yaradı ! EKMEK 50 KURUŞ !

Rekabet Vatandaşa Yaradı ! EKMEK 50 KURUŞ !

Öncelikle Yapılan Çalışmanın Bandırma'daki fırıncılarımıza örnek teşkil etmesi dileğimizle... Edremitte satış noktaları açan fırının yapmış olduğu indirim diğer fırıncılarında fiyatlarında düşüş yapmasına neden oldu. Yeni fırının satış rakamı 250 gr. ekmeği 50 kuruştan satmasının ardından diğer fırınlarda ekmeği 75 kuruştan 50 kuruşa indirdi. Bandırma'da ise aynı ekmeği 1.25 kuruşa yiyiyoruz. 

FIRINCILAR ODASINA ÇAĞRIMIZDIR ! 

Edremit ile Bandırma arasında yaşanan faiş fiyat farkının yeniden düzenlenmesini Bandırmadaki Ekmek Fiyatları nın da hiç olmazsa %25 indirimle 1 TL üzerinden sunulmasını talep ediyoruz. Zira Türk halkı olarak en çok kullandığımız gıda tüketimlerinin başında ekmek geliyor. 

DENETİMLERİ YAPIYORUZ !

Edremit Lokantacılar Fırıncılar ve Köfteciler Odası Başkanı Aykut Dürüst, Edremit'te 250 gramlık ekmeğin üst satış fiyatının 1 TL olarak uygulandığını belirtti. Bazı fırınların rekabet içerisinde olduğunu da söyleyen Başkan Dürüst, "Fiyatı isteyen tabi ki aşağıya çekebilir. Ama gramajıyla kesinlikle oynanamaz. Gerek İlçe Tarım Müdürlüğü gerekse Edremit Belediyesi ile birlikte hijyen ve ruhsat konusunda denetimleri gerçekleştiriyoruz. Şuan Bandırma ve Erdek'te 250 gramlık ekmeğin satış fiyatı 1.25 olarak alındı. Balıkesir merkez ve Edremit'te bazı fırıncıların fiyat artışı talebi bulunuyor" dedi.

Haber Tarihi : 12/22/2016 9:05:43 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR