SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bostancı : Bandırma İçin Yeni Bir Süreç Başlıyor

Bostancı : Bandırma İçin Yeni Bir Süreç Başlıyor

6 Kasım günü Ak Partili Belediye Başkanları, Büyükşehir Meclis Üyeleri, Ak parti İl Başkanı ve Balıkesir Milletvekillerimiz Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın davetine uyarak Ankara’ya gittiler. Edip Uğur’un istifasıyla boşalan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yapılan toplantılar neticesinde 6 Eylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu bu makam için uygun görüldü.

7 Kasım Salı günü yapılan Büyükşehir Belediye Meclisinde yapılan gizli oylama ile de Zekai Kafaoğlu Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildi. 2019 Mart ayına kadar geçecek bu süreç de Bandırma için, Balıkesir için ve teşkilatlarımız için bu seçimin hayırlı olmasını diliyorum. Gelecek günlerde Büyükşehir Belediyesinin avantajlarının bir şehir için ne kadar önemli olduğunu, ne kadar özveride bulunulduğunu hep beraber yaşayarak göreceğiz.

İnsana dokunmak, kalplere girmek, toplumun refahı üzerinden çalışmalarda bulunmak yeni Büyükşehir Başkanında beklentilerimizdir. Bandırma’nın bekleyen sorunlarının ele alınması, çözüm önerilerinin hazırlanması gerekmektedir. Bugüne kadar Balıkesir ve Bandırma hak etmediği sıkıntıları yaşadı. Bandırma, Balıkesir için ne kadar önemli ise Balıkesir’de Bandırma için o kadar önemlidir. Bizler bunu ne yazık ki unuttuk. Bu iki büyük kent ortak akıl ile beraber hareket etmek ve birbirlerini tamamlamak zorundadırlar.

Haber Tarihi : 11/8/2017 6:16:49 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR