SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Sonel'den Veda Mesajı

Sonel'den Veda Mesajı

Tüm halkımız tarafından çok sevilen, biz ile iç içe olan asla makam sevdasında olmayan, şehrinin, bizim dertlerimizle dertlenen ülkesi devleti ve Bandırma halkı için çalışan Tuncay Sonel bugün Bandırma'daki görevinden ayrılıyor...

Görevinde yükselen Kaymakamımız Tuncay Sonel'e yeni görev yeri Kadıköy'de başarılı bir dönem geçirmesini temenni ediyoruz. Hoşcakal Allahaısmarladık... !

SONEL'İN VEDA MESAJI

16 ay önce göreve başladığımız Bandırma'mızdan ayrılma vakti geldi. Biz fikri ile ekip çalışmasıyla Bandırma Ailesi olarak birlik beraberlik içerisinde yöremize ve yöre insanımıza Devletimizin şefkatini ve sıcaklığını göstermeye çalıştık. Bugün öğleye doğru İstanbul-Kadıköy Kaymakamlığı için yola çıkacağım.Sizlere de yapmış olduğunuz çalışmalar ve 15 Temmuz Gecesi FETÖ/PDY'nin Hain Darbe Girişimi sürecindeki dik ve Devletimizin yanında kararlı duruşunuzdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bu güzel toprakları Vatan yaparak bizlere bırakan Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi Rahmet,minnet ve şükranla anıyorum.

Allah Vatanımıza, Bayrağımıza, Ezanımıza, Birliğimize, Beraberliğimize, Dirliğimize göz diken hainlere fırsat vermesin.
Hakkınızı helal edin...
Allah'a emanet olun...


Tuncay SONEL
Bandırma Kaymakamı

Haber Tarihi : 12/19/2016 8:48:49 AM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR