SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırma Yeni Milli Eğitim Müdürü Belli OLDU!

Bandırma Yeni Milli Eğitim Müdürü Belli OLDU!

Bandırma eski Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan'ın Çanakkale'ye tayininden sonra boş kalan Milli Eğitim Müdürlüğüne uzun süredir İlçe Şube Müdürü Mutlu Aslan vekalet ediyordu. 

Milli Eğitim Bakanlığından çıkarılan kararname ile yeni Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil oldu. Cuma yada Pazartesi Günü Görevine Başlaması Bekleniyor.


MUSTAFA KILIÇGİL KİMDİR ?

1964 yılında Sungurlu´da doğdu.İlk ve orta öğrenimini Sungurlu ve Çorum´da tamamladı. 1984 yılında Niğde Eğitim Yüksekokulu Sınıf öğretmenliğinden mezun oldu. 1985 yılında Sınıf öğretmeni olarak Ağrı´da göreve başladı. Ağrı, Burdur ve Ankara´da Sınıf öğretmeni ve idarecilik görevlerinde bulundu. 1992 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat  Fakültesini bitirdi. 1998 yılından beri Keçiören İlçesi Nebahat Taşkın İlkokulu/Ortaokulunda Sınıf öğretmenliği, müdür yardımcılığı ve okul müdürlüğü görevlerinde bulundu. 13.01.2014 tarihinde Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı ve görevine başladı. Sivil toplum kuruluşlarında "Etkili İletişim","Ailenin çocuk yetiştirme ve Eğitimdeki Rolü" konularında seminerler verdi. Mustafa KILIÇGİL evli ve 3 çocuk babasıdır.

Haber Tarihi : 5/31/2017 8:05:27 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR