SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Valilik Açıkladı : Bandırma'da Kuvvetli Yağış ve Fırtına Geliyor !

Valilik Açıkladı : Bandırma'da Kuvvetli Yağış ve Fırtına Geliyor !

Bölgemizde kuvvetli yağış beklenmektedir. Valilikten yapılan açıklama şu şekildedir;
 
 
METEOROLOJİK UYARI (47)
Çanakkale ve Balıkesir Çevrelerinde Kuvvetli Sağanak ve Gök gürültülü Sağanak Yağış ve Yerel Dolu Bekleniyor!..
Meteoroloji uydusu ve radarından alınan verilerle yapılan analiz sonucunda; Çanakkale'nin doğu ilçeleriyle (Biga, Çan, Yenice, Lapseki), Balıkesir il merkezi ve kuzey ilçelerinde (Gönen, Manyas, Susurluk, Balya, Kepsut, Bandırma) Kuvvetli Sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışla birlikte yerel dolu yağışı beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı (su baskını, ani sel, yıldırım, dolu yağışı v.b.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
Başlama – Bitiş Zamanı: 26.05.2017 – 15:20 / 19:00 TSİ
 
 
 
METEOROLOJİK UYARI (46)
Ramazan'da Hava
Serin ve yağışlı sistemin etkisinde olan bölgemizde; yağışların ve serin havanın 31 Mayıs Çarşamba gününe kadar etkisini devam ettireceği tahmin ediliyor. Sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde görülecek yağışlarla birlikte, bölge genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 2 ila 4 derece altında seyredeceği tahmin ediliyor.
1 Haziran Perşembe gününden itibaren yağışlı havanın bölgemizi terk etmesiyle, hava sıcaklıklarının artarak, Ramazan ayının 2. ve 3. haftasında mevsim normalleri civarında seyretmesi tahmin ediliyor. Ramazan ayının son haftası ise hava sıcaklıklarının bölgemiz genelinde artarak mevsim normalleri üzerinde seyretmesi beklenmektedir.

Haber Tarihi : 5/26/2017 4:33:34 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR