SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırma Avrupa Arası Köprü Kuruluyor !

Bandırma Avrupa Arası Köprü Kuruluyor !

T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı ile yapılan görüşmeler ve başvuru süreci sonrasında Bandırma Belediyesi, bünyesinde Avrupa Birliği Gönüllü Hizmet Ofisi açma yetkisi almıştır.

Balıkesir ilinde bir ilke imza atan Bandırma Belediyesi, gençlerimize yurtdışı deneyimi kazandırmak konusunda bölgemizde büyük bir hizmete öncülük etmiştir. Belediyemizdeki Avrupa Birliği Gönüllü Hizmet Ofisi, 17-30 yaşları arasında gençlerimize mezuniyet ve dil yeterliliğine bakılmaksızın, Avrupa’da diledikleri bir ülkede 1 yıla kadar yer alabilecekleri gönüllü hizmet projeleri hakkında bilgilendirmek, projeleri duyurmak ve başvurularına destek vermek için çalışmaya başlamıştır. 

25 Nisan 2017 tarihi itibarıyla Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı onayıyla çalışmalarına başlayan Bandırma Belediyesi AGH Ofisi’nde yasal temsilci olarak Cafer KOÇ, proje sorumlusu olarak Taylan ÜLGER görev yapmaktadır. 

Avrupa Gönüllü Hizmeti hakkında tüm güncel bilgi ve duyuruları ofisimizin Facebook grubundan ve sayfasından takip edebilirsiniz.

Haber Tarihi : 5/11/2017 1:59:48 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR