SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırma Halk Eğitim Merkezi Her Alanda Eğitmlere Devam Ediyor !

Bandırma Halk Eğitim Merkezi Her Alanda Eğitmlere Devam Ediyor !

Bandırma Halk Eğitim Merkezi'ni tanıyan oradaki kurslara çok defa katılmış biri olarak vermiş oldukları eğitimin ne kadar kaliteli olduğunu biliyorum. Birçok arkadaşımız Büyükşehirlerde dünya kadar para verip aldıkları kursları Halk Eğitim Merkezleri neredeyse hiç bir ücret almadan bizlere veriyor.

Bandırma'da özellikle Üniversite Öğrencilerinin faydalanabileceği çok alanda çeşitli kurslar açan Halk Eğitim Merkezi öğrenci potansiyelide göz önüne alındığında şehrimizin en büyük okulu. Bandırma Halk Eğitim Merkezi her yaştaki halkımıza bu yıl 330 Farklı Kurs Kategorisinde eğitim vermeye devam etmekte. Ancak yeterli öğrenci sayısı oluştuğu takdirde binlerce kurs kategorisinde eğitim verebilme yetkisine sahip. Tüm halkımızın bu eğitimlerden faydalanması hem kendisi hem ailesi açısından oldukça yararlı olacaktır. Konu ile ilgili Kurum Müdürü Yüksel Ülkar şu açıklamalarda bulundu;

"İçinde bulunduğumuz 2016-2017 eğitim-öğretim yılında, şu ana dek 118 türde açılan toplam 328 kursta 8 bin 219 kursiyer bulunuyor. Önümüzdeki dönemlerde İngilizce, Almanca, hasta kabul işlemleri, emlak danışmanlığı, işaret dili, diksiyon, solitworks, autocad, karo, fayans işlemeciliği, tıbbi aromatik bitki yetiştiriciliği, fidan yetiştiriciliği gibi kurslar açmayı planlıyoruz."

Haber Tarihi : 1/27/2017 6:42:12 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR