SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırma'ya Beklenen Kar Yağışı Geri Geldi !

Bandırma'ya Beklenen Kar Yağışı Geri Geldi !

Bölgemizde Perşembe-Cuma-Cumartesi etkisini sürdürmesini beklenen kar yağışı tüm hızıyla etkisini göstermeye başladı. Hava sıcaklığının gün boyunda -2 dereceye hissedilen sıcaklığın ise -5 derecelere kadar düşeceği şehrimizde gece yarısından sonra yollarımızda yer yer buzlanmanın meydana geleceği belirtildi.

BELEDİYE EKİPLERİ GÖREVE HAZIR

Belediye ekiplerimiz sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda 3 vardiya olarak göreve hazır olduklarını, Yeni alınan tuzlama araçları ile buzlanma meydana gelebilecek yollarımızda gece boyunda çalışmaların süreceğini belirttiler.

ELEKTRİK HATLARINDA SIKINTI YOK

Havanın soğumasıyla birlikte yer yer etkisini gösteren fırtına akıllara hemen acaba elektriklerimizde kesinti olabilir mi ? Sorusunu gündeme getiriyor. UEDAŞ yetkililerinden öğrendiğimiz bilgiye göre elektrik hatlarımız sorunsuz hizmet vermekte olduğunu ve normal şartlarda herhangi bir kesintinin yaşanmasını beklemediklerini söylediler.

BUZLANMA RİSKİ VAR MI ?

Buzlanma riski hava sıcaklığı -5 dereceye düşmesiyle birlikte olsa da uzmanlar bölgemizde sürüşü aksatacak kadar bir buzlanmanın olmasını beklemiyorlar. Kar Lastiği olmayan araçların mutlaka yanlarında gerekli ekipmanları bulundurmaları gerektiğinin bir kez daha altını çizdiler.

OKULLAR TATİL OLACAK MI ?

Ufak bir tebessüm... :)

Haber Tarihi : 1/26/2017 1:57:14 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR