SON DAKİKA

GENÇ MÜSİAD ÇANAKKALE İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SALİH CAN ERİŞ DEVRALDI

GENÇ MÜSİAD ÇANAKKALE İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SALİH CAN ERİŞ DEVRALDI

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneğinin birçok kurulunda görev alarak, Çanakkale’yi tüm platformlarda başarıyla temsil eden genç iş adamı Salih Can Eriş: “Hedefimiz, biz gençler olarak, dünyadaki tüm üretim ve ticari faaliyetleri, sürekli değişen ekonomik gelişmeleri takip ederek, ülkemizin kalkınmasına en iyi şekilde hizmet etmek, ülkemizi küresel rekabette bir adım öteye taşımaktır.


 Milli ve manevi değerlerimiz ışığında, Tanı-Tanıştır-Ticaret Yap projesiyle Çanakkale’mizin ekonomik faaliyetlerini hızlandırmak ve istihdamı arttırmak istiyoruz.

Dünyanın birçok noktasında şube ve temsilciliği bulunan derneğimizi, kurtuluş mücadelesinin verildiği bu kutsal topraklarda temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Yeni dönemde görev alan arkadaşlarımızla birlikte, çalışmalarımıza en hızlı şekilde başlayarak, Çanakkale’mize değer katmak ve şehrimizi dünyaya tanıtmak istiyoruz.

Öncelikle bana bu görevi layık gören Şube Başkanımız Şerif Mutlu ve tüm Müsiad üyelerine en samimi duygularımla teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum”.

Haber Tarihi : 12/15/2020 3:04:57 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR