SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırmalı Enis O Ses Türkiye'de Yoluna Devam Ediyor !

Bandırmalı Enis O Ses Türkiye'de Yoluna Devam Ediyor !

Bandırmalı kardeşlerimizin seslerinin güzel olduklarını biz zaten biliyorduk.. Şimdi de Tüm Türkiye önünde bunu ispatlayan Ferdi Akçaylı ve Enis Uğurlu kardeşlerimize yürüdükleri yolda başarılar diliyoruz.  Ferdi Akçaylı Annem şarkısıyla Sibel Can'ın takımına Enis Uğurlu ise Sensiz İstanbula Düşmanım Şarkısıyla Gökhan ve Hakan'ın takımına katılmıştı. Yapılan ilk elemeleri başarıyla geçen arkadaşlarımız daha sonra ikili elemelerde rakipleriyle eşleşti...

Ferdi arkadaşımızın rahatsızlığı sebebiyle başarılı performans gösteremedi ve maalesefki 2. Turda yarışmaya veda etmek zorunda kalarak bizleri üzdü. Enis Uğurlu arkadaşımız ise göstermiş olduğu başarılı performansı ile 2. Turda farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çeken rakibi  Doyeb Han'ı eleyerek Bir Üst Tura Yükselmeye Hak Kazandı ! 

ENİS FİNALE DOĞRU YÜRÜYOR !

Enis arkadaşımızın sesi gerçekten güzel şuana kadar biraz popüler müzikten devam etsede her tarza uygun bir sesi olduğu kanısındayız. Bandırma Haber Sitesi olarak arkadaşımızı destekliyor ve diyoruz ki "FİNALDE GÖRÜŞÜRÜZ"


 

ENİS UĞURLUNUN 1. PERFORMANSI 


 

ENİS UĞURLU 2. TUR ELEME PERFORMANSI

Haber Tarihi : 1/21/2017 5:57:48 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR