SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

MEHMET DOĞAN : 110 KM ARAZİ YOLUMUZ ÇİFTÇİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

MEHMET DOĞAN : 110 KM ARAZİ YOLUMUZ ÇİFTÇİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

Doğruca mahallesinde yapımına başlanan 110 KM'lik arazi yolunu AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Doğruca Mahallesi Muhtarı Adem Taştekin yerinde inceleyerek Kurban Kesim etkinliğine katıldı.

MEHMET DOĞAN: "Çiftçilerimiz için arazi yolları çok önemlidir. Ürettiği mahsulün tüketici ile buluşmasındaki ilk adım arazi yollarından geçer. Hasadının verimli ve iyi olması, Tarlasına rahat ulaşması için geniş ve ulaşımı kolay arazi yollarına sahip olması çok önemlidir. Doğruca Mahallemizden başlayarak devam eden 110 KM'lik arazi yollarının genişletilmesi ve yenilenmesi çalışmaları 17 Ekim itibari ile başlamıştır. Artık çiftçilerimiz geniş ve düzenlenmiş yollar ile tarlalarına daha rahat ulaşacak, özellikle kış aylarında çektiği sıkıntılar ortadan kalkmış olacaktır. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir. Tüm bölgemizdeki çiftçilerimize hayırlı uğurlu olsun." dedi.

 

Doğruca Mahallesi Muhtarı Adem Taştekin: "Bugün burada arazilerimizin yeni yollarının yapımı için toplanmış bulunmaktayız. Bu yol yaklaşık 110 KM 60 cm kalınlığında taş döşeniyor üzerine de 10 cm kalınlığında mıcır atılacak. Çiftçilerimizin tarlalarını daha iyi hasat etmeleri, tarlalarını ekip biçmeleri için bu hizmet DSİ ve Devletimiz tarafından yapılıyor. Bu güzel hizmeti için Cumhurbaşkanımıza, Tarım Bakanımıza, Balıkesir Milletvekillerimize ve Ak Parti Bandırma İlçe Başkanımız Mehmet Doğan'a çok teşekkür ediyoruz." dedi.

Haber Tarihi : 10/20/2020 2:58:26 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR