SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

MUHTARLAR BAŞKAN MEHMET DOĞAN İLE BİR ARAYA GELDİ

MUHTARLAR BAŞKAN MEHMET DOĞAN İLE BİR ARAYA GELDİ

Türkiye Muhtarlar Derneği Bandırma Şube Başkanı Hüseyin Kocabıyık ve beraberindeki Muhtarlar Kongrede Yeniden Başkan seçilerek güven tazeleyen Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Yeni Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Doğan; "Yeni yönetim kurulumuzda Muhtarlarımızın tüm sorunları ile ilgilenecek 2 arkadaş belirleyeceğiz. Muhtarlarımızdan gelen istekleri Büyükşehirimizin de desteği ile kısa sürede çözümlemek için daha önce de olduğu gibi var gücümüz ile çalışacağız. Muhtarlarımızdan gelen tüm istekler aslında halkımızdan bize ve Devletimize iletilen isteklerdir. Yeni dönemde de koordinasyonu başarılı bir şekilde devam ettirerek Muhtarlarımızın ve Halkımızın sorunları ile yakından ilgileneceğiz"

Buluşmada söz alan Sahil Yenice Mahalle Muhtarı Nuri Varlık; "Mahallemizde yerleşim yeri içindeki dere yatağının kapatılması gerekiyor, bununla ilgili Devlet Su İşleri Balıkesir Müdürlüğü ile görüşmenizi ve mahallemizdeki sıkıntının giderilmesini talep ediyorum" dedi.

Ak Parti ilçe Başkanı Mehmet Doğan Muhtar Nuri Varlık'ın bu talebi üzerinde Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürü Nazmi Koçak'ı arayarak konu hakkında kendisini bilgilendirerek çözümlenmesi hususunda söz aldı.

Ziyarette bulunan diğer muhtarlar mahallelerindeki çeşitli sorunlar hakkında Başkan Doğan'a bilgi vererek, çözüm konusunda Büyükşehir ve Hükümetten çözüm talep ettiler.

Haber Tarihi : 10/16/2020 3:19:09 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR