SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Erkek Gümüş Zincir Modelleri

Erkek Gümüş Zincir Modelleri

Farklı ayarlara ve tasarımlara sahip olan erkek gümüş zincir modelleri %100 olan ürün kalitesiyle dikkatleri çekmeye devam ediyor. İade ve değişim garantisi verilmekte olan erkek zincir modellerinde kullanılan tasarımlara, inceliğe ve el işçiliğine göre fiyat farklılıkları da meydana gelebilir. Ancak her kese ve herkese uygun zincir modelleri filtreleme seçeneği ile mevcuttur.

Yılan Desen Erkek Gümüş Zincir Modelleri

Son dönemlere damga vuran ve yalnızca gümüş renkte değil aynı zamanda bronz ve altın sarısı renk tonlarında da yer alan erkek gümüş zincir modellerinden en fazla tercih edilen yassı yılan tasarımıdır. Yassı yılan tasarımında kullanılan zincirlerin arasında çok fazla mesafe bulunmaz. Tamamen sıkı bir şekilde işlenir.

 

Orijinal Kutulu Erkek Gümüş Zincir Modelleri

Tamamen orijinal kutu ve çanta içerisinde sunulan erkek gümüş zincir modelleri ayarları farklı şekillerde yer alan modellerdir. Ürünlerin tamamı gümüş alaşımdan elde edilir. Bu ürünlere https://www.ventinosilver.com/erkek-zincir linkinden ulaşabilirsiniz. Tek tıkla tüm kategoriler karşınıza eksiksiz bir şekilde gelir.

 

Haber Tarihi : 8/22/2020 12:41:16 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR