SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırma'da Diyaliz Hastalarının Çilesi !

Bandırma'da Diyaliz Hastalarının Çilesi !

Bandırma'da daha önceleri bulunan Özel Diyaliz Merkezinin FETÖ Kapsamında soruşturma geçirdiğini belirtmiştik. FETÖ kapsamında kapatılan özellikle Okul ve Yurt kurumlarını Devlete devirlerinin ardından Devletimiz bu kurumlarda gerekli çalışmayı ve hazineye aktarımını tamamladıktan sonra tekrardan halkımızın hizmetine açıyordu.

Ancak Bandırma'da hala soruşturması devam eden Diyaliz Merkezinin FETÖ kapsamında hizmetlerinin geçici olarak durdurulmasının ardından hala bir sonuç çıkmaması özellikle her gün diyalize girmek zorunda olan hastaların büyük sıkıntılar çekmesine sebep oldu. Hasta yakınları; şuanda bölgede tek diyaliz merkezi olarak Hizmet veren Bandırma Devlet Hastanesinden diyaliz hizmeti aldıklarını ancak buranın kapasitesinin de bölgemize yetmediğini belirttiler.

Özellikle sağlık sektörüyle ilgili soruşturmaların hızlanmasını ve kurumun durumunun bir an önce netlik kazanmasını yetkililerden hastalar adına talep ediyoruz. Çünkü burada maalesef ki en çok mağdur olan bizim halkımız. İkame olamayacak kadar önemli bir hizmet Diyaliz Hizmeti...

Haber Tarihi : 1/18/2017 1:26:03 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR