SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Koku Makinesi Teknolojisinde Gelinen Son Nokta

Koku Makinesi Teknolojisinde Gelinen Son Nokta

Çevrenizle çevreniz arasındaki etkileşimi dönüştürmek için zarif koku makinesi türleri ve karmaşık aroma yağları vardır. Bunlar,  uçucu ve aroma yağının ısı veya su kullanılmadan yayılmasını sağlayan bir özel teknolojili makinelerdir.

Son Sistem Koku Makinesi Teknolojisi

Soğuk Hava Koku Difüzyon Teknolojisi Nedir?

Soğuk hava difüzyon teknolojisi (nebulizasyon teknolojisi),% 100 Saf Esansiyel ve Aroma yağlarınızı en iyi şekilde kullanmanız için en güvenli ve en temiz yoldur.  Tam bu tarz bir koku makinesi  ısı, fan veya buharlaşma kullanmak yerine kokuları ultra kuru bir mikro sise yaymak için odanızdan filtrelenmiş hava kullanır. Bu, kokunun tam kokulu kokusunu deneyimlemenizi ve yağlarınızın su, alkol, çözücü veya ısı kullanarak seyreltmeden maksimum terapötik faydalarını almanızı sağlar.

Soğuk hava difüzyon teknolojisinin koku makinesi  % 100 uçucu yağları ve ev kokularını yaymanın en iyi yolu olmasının birkaç nedeni vardır. Soğuk hava difüzyonu yağlarınızdaki terapötik gücü korumakla kalmaz, aynı zamanda evinizin veya iş yerinizin küçük veya büyük alanlarını koklarken daha az yağ kullanır. Uçucu yağları buharlaştıran ultrasonik difüzörlerin aksine, su seyreltmesi ve / veya ısı gerektirir; soğuk hava difüzörleri sadece yağ ve soğuk hava kullanır. Bu teknoloji ile üretilen koku makineleri uçucu yağların özelliklerine zarar vermemesini sağlar ve daha uzun ömürlü ve tutarlı bir koku oluşturur.


Koku Makinesi Teknolojisinde Gelinen Son Nokta

Bu Tarz Bir Koku Makinesi Nasıl Çalışır?

Yağ, herhangi bir kalıntı bırakmadan uçucu yağı çok ince bir kuru buğuya ayıran bir işlem olan nebulizasyon yoluyla yayılır. Yağ, daha sonra bölgenizdeki hava kullanılarak difüzör çekirdeğinden yayılır. Dahili bir hava filtresi difüzyon sürecini hiçbir yabancı parçacık veya tozun kesmemesini sağlar. Sonuç, ince ve tutarlı kokulu bir ortamdır.

Böylesi olan  koku makineleri estetik ve uzmanlık için tasarlanır.  Bu devrim niteliğindeki ev koku makineleri uzun ömürlü, saf ve yüksek kalitede hassas difüzyon sağlamak için mikro-sis formunda koku bırakır. Bu da bir koku makinesi için son derece olan olgudur. O yüzden bu tarzdan olan makineler seçilmelidir. Üstelik daha uzun süre dayanım gösterir ve kalıcı olurlar. Otomatik olarak ayarlanırlar ve çoğunda LCD kontrolü mevcuttur.

 
Haber Tarihi : 3/3/2020 3:30:54 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR