SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Hamit Altıntop Bandırmaspor'a mı Transfer Oluyor ?

Hamit Altıntop Bandırmaspor'a mı Transfer Oluyor ?

Galatasaray'da beğenilmeyen kötü performansı sonucunda sözleşmesi tek taraflı fesh edilen Hamit Altıntop'un transfer döneminde hangi takımla anlaşacağı büyük merak konusu... Bandırmasporumuzun transfer gündeminde Hamit Altıntop değerinde birçok futbolcu mevcut ancak yönetim taraftarda ve takımda heyecan uyandıracak bir isim transfer etmeyi düşünüyor.

HAMİT ALTINTOP GÜNDEM DE Mİ ?

Galatasaray'dan her ne kadar performans düşüklüğü nedeniyle gönderilmiş olsa da Hamit Altıntop Türk futbolunun vazgeçilmez yeteneklerinden birisi özellikle Ortasağ'da oyun kurma becerisi ve Sağ kanattaki başarısıyla göz dolduran Milli Futbolcunun bonservisi elinde olması sebebiyle tüm takımların gündeminde.

GÖZTEPE GÖKHAN KARADENİZDEN BOŞALAN KADROYU HAMİT İLE Mİ TAMAMLAYACAK ?

Özellikle Göztepe Gökhan Karadenizi Bandırmaspora kiralamasının ardından forvet arkası oynayacak bir ismi takıma kazandırmak istiyor 34 Yaşındaki Milli futbolcumuz, futbola devam etme kararı aldıktan sonra Göztepe ile ilgili'de sıcak baktığı öğrenildi. Ancak aldığımız bilgilere göre Ocak başında yapılması planlanan görüşmeler pekte olumlu geçmemiş gibi duruyor.

Bu demek oluyor ki Hamit Altıntop hala boşta ve Bandırmasporumuza Gelmesi Güçlü Bir İhtimal.. Bu İhtimal Bile Bizleri Heyecanlandırıyor...

Haber Tarihi : 1/15/2017 8:43:39 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR