SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Haydi Bandırma Stadını TEMİZLE

Haydi Bandırma Stadını TEMİZLE

15 Ocak Pazar Günü şehrimiz stadında konuk edeceğimiz Samsunspor maçına takımımız hazır.. Ancak 1 haftadır etkisini sürdüren yoğun kar yağışı ve buzlanma sebebiyle 17 Eylül Stadımız henüz maç için hazır değil. Bugün stada giden taraftar topluluğu ve yönetim bu işin gönül işi olduğunu göstererek kollarını sıvadılar ve Stadın 4000 m2 lik bölümünü temizlediler.. 

TÜM HALKIMIZI YARDIMA BEKLİYORUZ ! 

Stadyumun bir kısmı temizlensede hala 10.000 m2 den fazla bir alan yoğun kar kütleleri ve buzlanmaya maruz kalmış durumda... Konu ile ilgili Bandırmaspor Taraftar Grubundan arkadaşımız Şenol Uyar sosyal medya hesabından şu şekilde bir açıklamada bulundu

"AÇIKLAMA YAPIYORUM : Bu iş gönül işi bu iş fedakarlık işi. Devletin stadina ayda 2 maçta 25.000 tl kira veriyorsun.stad personeli 5 kişi masallah başlarında bir amir birde müdür. Hiçbirinin umrunda değil.5 kişi kürek ile 100 metrekare yer temizleyememisler yazık suya kürek sallamislar. Suyu çayı bize yok diyen bu devletin üst kademesine verdiğim vergiden aldığı maaş helal olmasın. 5 kişi gittik 7 derken 10 olduk.yaklaşık 4000 metre kere yer temizlendi.Bu maçın oynanması için herkes seferber oldu.Bu seferberliğin yarın devam etmesi lazım.cim olan alan 10500 metre kare.yarın bu işi gönüllü gelmek isteyen arkadaşlar yarın saat 10.30 meydandan servis kalkacaktır. Bu maçın oynanması için işi olmayan herkesi davet ediyoruz"

 

MÜSAİT OLAN HERKESİ BEKLİYORUZ ! 10:30 DA OTOBÜS KALDIRILACAKTIR. ! SEN GELMEZSEN BU İŞ OLMAZ BİZ SENİ BEKLİYORUZ 

Haber Tarihi : 1/13/2017 11:32:19 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR