SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

İşte 2 Yeni Dolandırıcılık Yöntemi Mutlaka Okuyun

İşte 2 Yeni Dolandırıcılık Yöntemi Mutlaka Okuyun

Aslında çok yeni olmayan ancak her gün 100lerce kişiyi mağdur eden 2 dolandırıcılık yöntemini anlatmak ve sizi bilgilendirmek istiyoruz çok kısa yazımızı okuyarak ciddi bir maddi kaybınızı engelleyebilirsiniz.


Bir işletmeniz var ise daha çok risktesiniz demektir. Ancak işletmeniz olmasada bu dolandırıclık yöntemleri sizin başınıza gelebilir.

1) Sizleri Google'dan arıyoruz. Google'dan silineceksiniz 200 TL karşılığında sizi Google'da istediğiniz kelimede 1. sırada çıkartacağız eğer ödemezseniz Google'dan komple silineceksiniz. Bu şekilde bir telefon alabilirsiniz. 200 TL değil 300 TL olur 100 TL olur ancak sizden mutlaka bir ödeme talep edeceklerdir. Hatta size sözleşme göndereceğinz ödemeyide kapıda ödeme yöntemi ile alıyoruz sözleşmeyi okuyup ödemeyi yapabilirsiniz tarzında güven verici sözlerde kullanacaklardır.

GOOGLE'DAN HİÇ BİR YETKİLİ YADA FİRMA SİZİ ARAYARAK GOOGLEDAN SİLİNECEKSİNİZ GOOGLE'DA YÜKSELECEKSİNİZ ŞEKLİNDE PARA İSTEMEZ ! LÜTFEN TANIMADIĞINIZ HİÇ KİMSEYE NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN PARA GÖNDERMEYİN

2) Diğer bir dolandıcılık yada fırsatçılık desek daha doğru olur yöntem ise Örneklendirirsek Markanız ÇİLEK APART diyelim sizi arayarak Çilek Apart kelimesini şuan tescillemek (patentlemek) isteyen bir firma var eğer patentlerse siz bu ismi kullanamazsınız ancak size iyilik yapmak adına dilerseniz o firmadan önce siz bu markayı hemen patentleyebilirsiniz bu iyiliği size biz yapabiliriz. şu kadar ödeme karşılığında 10 yıllık ismi patentleyebilirsiniz. tarzında söylemlerde bulunarak sizden bir ödeme talep edeceklerdir.

MARKA TESCİLİ İŞLEMİ İÇİN YETKİLİ FİRMALAR HARİCİNDE VE YÜZYÜZE GÖRÜŞMEDEN HİÇ BİR FİRMAYA ÖDEME GÖNDERMEYİNİZ.

Bu iki dolandırıcılık ve fırsatçılık yöntemi de son günlerde Bandırma'da ve tüm Türkiye'de revaşta olan bir yöntem lütfen Google'dan arıyorum yada Patent yapalım Marka tescil yapalım hemen diyen hiç bir kişiye ücret göndermeyiniz.

 
Haber Tarihi : 10/25/2019 3:19:51 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR