SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

SON DAKİKA : Yağmur Başladı Sel Felaketi Kapıda !

SON DAKİKA : Yağmur Başladı Sel Felaketi Kapıda !

Bu görüntüler Bandırmalılar için çokta yabancı değil... Daha öncesinde 2-3 kez ulusal basında Bandırma'daki sel felaketi başlıklı haberlerle baş köşelerde yerimizi almıştık. 

ŞİMDİ TEHLİKE DAHA BÜYÜK 

Yoğun kar yağışı ile birlikte Bandırma'da hayat durmuş olsada çok şükür ki kimse evimizin içini kar bastı durumumuz çok kötü gibi şikayetlerle gelmedi. Ancak daha öncesinde yaşanan sel felaketlerinde maalesef vatandaşlarımızın bir çoğunun ev ve iş yerleri sular altında kalmıştı. Önümüzdeki 5 Gün bölgemizde yoğun yağış beklenirken mağdur olmamak için gerekli önlemlerinizi şimdiden almanızı tavsiye ediyoruz. 

BARİKATLAR KURUN

Eğer evleriniz yada iş yerleriniz daha öncesinde sel felaketine maruz kaldıysa yine benzer şekilde olacağı kesin.. Şimdiden çuvallara kum doldurarak bir kenarda bekletmenizi öneriyoruz ve İnşallah ki başımıza gelmez ancak olabilecek bir felakette bu çuvalları barikat olarak kullanıp sel sularından evinizi ve iş yerinizi koruyabilirsiniz. 

BELEDİYE UYARDI PEKİ ÖNLEMLER ALINDI MI ?

Kar felaketinde maalesef ki tüm herkes sınıfta kaldı. Başımıza gelebilecek olan SEL felaketi ile ilgili Belediye uyarıyı yaptı peki sormak istiyoruz SEL baskınları için gerekli olan tüm önlemler alındı mı ? Biriken Suları temizlemek için gerekli araçlar hazırda bekletiliyor mu ? Yoksa yine SEL sonrası Bandırmalı Belediyelerin birbirlerini suçlamalarını mı izleyecek ? Hakkımızda Hayırlısı Olsun ! 

Haber Tarihi : 1/11/2017 9:52:52 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR