SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Çizmeleri Çıkarın Bandırma'yı SEL Basıyor !

Çizmeleri Çıkarın Bandırma'yı SEL Basıyor !

Şehrimizde etkisini sürdüren Kar yağışı bugün itibariyle sona erdi. Ancak Bandırma için şuan SEL tehlikesi kapıda.. Akşam saatlerinde Atatürk Caddesinden meydana doğru süzülen kar suları özellikle Cumhuriyet caddesinde, Şehit Süleyman Bey Caddesinden süzülen kar sularıda İnönü Cd. LCW'nin önünde birikmeye başladı. Ayrıca Bandırma'da hemen hemen her yokuşun bitiminde irili ufaklı bu birikintilerine rastlamak mümkün... 

TEHLİKE KAPIDA 

Bandırma'da SEL tehlikesi kapıda.. Bu gece şehrimizde beklenen yağışla birlikte 1 metreyi bulan kar kütlelerinin erimesi şehrimizin Merkezinde oluşabilecek Sel tehlikesinide beraberinde getiriyor. Tüm halkımızdan ricamızdır bölgenizde bulunan rögar kapaklarının etrafında biriken çöpleri kenara çekerek rögar kapaklarının tıkanmamasını önleyebilir ve oluşabilecek zararı en aza indirebiliriz. 

ÇİZMELERİ ÇIKARIN 

Belediye Başkanımız Dursun Mirza Oluşabilecek SEL felaketi ile ilgili vatandaşlarımızı uyarmıştı. Bizlerden sizlere öneri yarın çıkarken Çizmelerinizide yanınızda götürün diz boyu sulardan geçmek zorunda kalabilirsiniz.. 

 

Haber Tarihi : 1/10/2017 10:53:25 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR