SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırma'da Yol Durumu ! Kazalar Sebebiyle Yollar Kapanıyor !

Bandırma'da Yol Durumu ! Kazalar Sebebiyle Yollar Kapanıyor !

Bursa'nın Karacabey ilçesi ile Balıkesir'in Bandırma ilçesi arasında ulaşımın sağlandığı karayolu, yoğun kar ve buzlanma sebebiyle yaşanan tır kazalarıyla trafiğe kapandı. Bugün öğleden sonra saat 15.00 sıralarında kayan tır ve kamyonlar sebebiyle kapanan karayolu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Karacabey Belediyesi, AFAD ve Karayolları ekipleri tarafından zaman zaman araçların çekilmesiyle ulaşıma açıldı. Ancak Bursa karayolu Manyas sapağında saat 21.00 sıralarında bir tırın yoldan çıkması sonucu trafik yeniden kapandı. Ekipler, yoldan çıkarak yolu kapatan tırı kurtarmak için çalışma başlattı.

Hali Hazırda şehir içinde bir çok tır şuanda sağda solda kitlenmiş durumda.. Büyükşehir Belediye ekiplerine bağlı greyderlerin şehir merkezinde hem yolları açtığına hemde kalan araçları çektiklerine şahit olmaktayız. 

MAHALLELERDE HASTALAR YARDIM BEKLİYOR...

Şuan aldığımız habere göre Sahil Yenice köyünde sabah saatlerinde rahatsızlanan hasta için Bandırma Merkezinden Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler yolları açıp hastayı kurtarmaya intikal etmiş durumdalar. Kar Yağışımız Hala devam ederken açılan yollar büyük bir hızla kapanıyor. Allah hepimizin yardımcısı Olsun... 

Haber Tarihi : 1/9/2017 9:35:00 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR