SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Avşa Adası : Konaklama ve Ulaşım Rehberi

Avşa Adası : Konaklama ve Ulaşım Rehberi

İstanbul’a yakın olması sebebiyle Avşa adası'nda tatil planlayanlar için tercih edilebilecek olan mekanlar değişmektedir.

Marmara Denizi’nden güneybatısında yer alan Avşa adası konaklama konusunda özellikle küçük tesisleri ile samimi ortamlarda kalma olanağı sağlamaktadır. Adada tatil için gelmeyi düşünenler butik otel ya da pansiyonları tercih edebilirler. Adada aynı zamanda gece hayatını doya doya yaşayabileceğiniz gece kulüpleri barlar bulunmaktadır. Konaklama konusunda tercih edilecek olan seçenekleri aynı zamanda tatilcilerin gece hayatına da doya doya yaşamasına olanak sağlamaktadır. Disko ve gece kulüpleri sabahlara kadar önemli olanağı sağlamaktadır. Butik otel, pansiyon ya da apart tercih etmek isteyenler bölgede bulunan farklı seçenekleri değerlendirerek bütçelerine uygun fiyatlar ile tercih edebilecekleri mekanlarda konaklayabilirler.

Avşa Adası'na Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Adaya farklı yerlerden ulaşım sağlamak isteyenler için tercih edilebilecek olan seçenekleri değişmektedir. İstanbul’dan adaya ulaşmak isteyenler için İDO seferleri düzenlenmektedir. Yenikapı ve bostancı üzerinden düzenlenen seferler sayesinde dilediğiniz her durumda günübirlik veya daha uzun süreli olarak adaya konaklamadan aracıyla sorunsuz olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adaya ulaşmak isteyenler Avşa adası ulaşım konusunda kendi özel araçları ile ulaşımı da tercih edebilirler. Yaklaşık olarak 4 saat sürecek olan yolculuğun ardından adaya ulaşım sağlanabilir. Tekirdağ üzerinden ulaşım sağlamak isteyenler arabalı vapurlar sayesinde 3 saat sürecek yolculuğun ardından adaya varabilirler. Aynı şekilde Erdek’ten de ulaşmak isteyenler için arabalı vapur bulunmaktadır.

 


Avşa Adası Otel Fiyatları

Adada bulunan butik otel, pansiyon ya da apart oteller için belirlenen fiyat seçenekleri değişmektedir. Bütçenize uygun fiyatlar ile İstanbul’a yakın olması nedeniyle günü birlikte tercih edebileceğiniz arada konaklama konusunda farklı seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Adada küçük tesislerin bulunması özellikle daha samimi ortamlarda konaklama olanağı sağlamaktadır.

Denize sıfır konumunda yer alan tesisler deniz, kum ve güneşin keyfini çıkartmak isteyenler aynı zamanda gece hayatını da doya doya yaşama olanağı sağlamaktadır. Tatil planı yapanlar Avşa adası otel fiyatları konusunda yapacakları karşılaştırmalar dahilinde belirlemiş oldukları bütçeye göre tercih edebilecekleri en uygun seçeneklere ulaşım sağlayabilirler. https://www.avsaisland.com/ sayfasından Avşa adası otelleri konusunda bilgi edinebilir ve güncel otel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Haber Tarihi : 6/7/2019 8:24:18 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR