SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırma Çelik Kapı Center'da Şok Kampanya

Bandırma Çelik Kapı Center'da Şok Kampanya

Doların etkisi ile Tüm sektörlerde fiyatlar oldukça artmasına rağmen Bandırma Çelik Kapı Center'da kampanyalı fiyatlar sizleri bekliyor.

649,90 TL'den başlayan fiyatlarla Bandırma Belediyesi arkasında hizmet veren Bandırma Çelik Kapı Center Genel Müdürü Serhat Sertkaya yaptıkları kampanya ile ilgili şu açıklamalarda bulundu;


"Ülkemiz yaşanan dolar kuru yükselişi ile yaklaşık 2 senedir ciddi bir ekonomik sınav veriyor. Bu süreçte insanlar bir çok ihtiyacını ertelemek yada yapmak istediklerini iptal etmek zorunda kalıyor. Biz Bandırma Çelik Kapı Center yaptığımız toplu alımlar ve stoklarımızla halkımıza gerçek çelik kapıları 650 TL'den başlayan fiyatlarla satıyoruz. Böylelikle evini yenilemek yada ihtiyacı olan Çelik Kapıyı almak isteyen müşterilerimiz uygun fiyatlarla ihtiyaçlarını gidermiş oluyor. Bizde sürümden kazanma ilkemiz ile Bandırma ekonomisini kendi sektörümüzde ayakta tutmak istiyoruz. Tüm halkımızı Çelik Kapı kalitemizi, koleksiyonlarımızı görmek üzere Showroomumuza bekliyoruz. Ayrıca Gönen, Biga, Erdek, Adalar, Karacabey, Mustafa Kemal Paşa'ya da satışımız mevcuttur. Unutmayın ki "Dekorasyon Kapı ile Başlar""

Detaylı Bilgi için : 0537 303 30 04

 
Haber Tarihi : 5/30/2019 4:49:18 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR