SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırma 19 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Üniversite Kampüsünde Açıldı

Bandırma 19 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Üniversite Kampüsünde Açıldı

Üniversite Öğrencilerine ve Personeline Yerinde Sağlık Hizmeti Verecek Olan "Balıkesir İli Bandırma İlçesi 19 No'lu Aile Sağlığı Merkezi" Açılışımız Gerçekleştirildi

Üniversite Merkez Yerleşkesi’nin zemin katında (merkez kantin katı) iki doktor ve iki hemşireyle hizmet veren "Balıkesir İli Bandırma İlçesi 19 No'lu Aile Sağlığı Merkezi"nin açılışı gerçekleştirildi.

Üniversite ile Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde öğrencilerimize ve personelimize yerinde sağlık hizmeti verecek olan "Balıkesir ili Bandırma ilçesi 19 No'lu Aile Sağlığı Merkezi" açılışında, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir ile Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Alpaslan Serel ve Prof. Dr. Suat Uğur’un yanı sıra Bandırma Kaymakamımız Günhan Yazar, Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Bandırma Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri, Bandırma İlçe Sağlık Müdürü Vekili Dr. Mahmut Ekiz, ilçe sağlık müdürlüğü yöneticileri, birim yöneticileri, akademik ve idari personeller ve öğrenciler de katılım gösterdi.

Açılışta konuşan Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, “Artık Üniversitemiz bünyesinde personelimizin ve öğrencilerimizin rahatlıkla erişebileceği bir sağlık hizmeti imkanı mevcut. Böyle bir imkana sahip olduğumuz için çok mutluyuz. Burada iki doktor ve iki sağlık çalışanı hizmet verecekler. Burası geçici bir yer. Doktor ve muayene odalarından oluşuyor. Ancak yeni binalarımız tamamlandığında Aile Sağlığı Merkezimizi daha geniş bir mekana taşıyacağız.” diye konuştu.


Bandırma İlçe Sağlık Müdürü Vekili Dr. Mahmut Ekiz ise konuşmalarında, “Öncelikli düşüncemiz, öğrencilerimize ve Üniversite personeline en iyi şekilde sağlık hizmeti vermektir. Burada iki doktor ve iki sağlık çalışanı sizlere hizmet verecek. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.


"Balıkesir ili Bandırma ilçesi 19 No'lu Aile Sağlığı Merkezi" açılışı, kurdele kesiminin ardından doktor ve muayene odalarının gezilmesiyle son buldu.

 
Haber Tarihi : 5/6/2019 10:05:40 AM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR