SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

GÜMAMED'DEN BELEDİYE BAŞKANI TOLGA TOSUN'A ZİYARET

GÜMAMED'DEN BELEDİYE BAŞKANI TOLGA TOSUN'A ZİYARET

Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneği 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Bandırma Belediye Başkanlığı görevine gelen Tolga Tosun, Başkan Yardımcıları Ozan Onur ve Metin Ok ile göreve yeni başlayan Bandırma Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdiresi Esra Işıktaş’ı makamlarında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneği Ali Osman ATA Başkanlığı’nda Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Aldemir, Mehmet Leventoğlu, Ahmet Türkmen, üyeler Umut Osman Sunci, Serhat Barış, Barış Bilici, Hüsamettin Yeşilbağ ve Hakan Çapar’dan oluşan ekiple Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’u ziyaret etti. Ziyarette dernek mensupları olarak Başkan Tosun’a görevinde başarılar dileyen GÜMAMED Başkanı Ali Osman ATA, “Basın mensupları yerel yönetimler ile vatandaşlar arasında bilgi akışını sağlayan bir köprüdür. Görev süreniz içerisinde bu görev köprüsünü en iyi şekilde başaracağımızı umuyor ve görevinizde başarılar diliyorum” dedi. Başkan Tolga Tosun ise ziyarette son derece memnun kaldığını ve “Görevimiz boyunca omuz omuza çalışacağımız gazeteci ağabey ve kardeşlerimize makamımız daima açıktır. Her daim diyaloğumuz sürecektir” mesajı verdi.

Ziyaret daha sonra Belediye Başkan Yardımcıları Metin Ok ve Ozan Onur ile devam etti. Her iki Başkan Yardımcısına da görevlerinde başarılar dileyerek tebrik eden GÜMAMED ekibi son olarak geçtiğimiz haftalarda göreve atanan Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdiresi Esra Işıktaş’ı da makamında ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.
Haber Tarihi : 4/13/2019 2:53:43 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR