SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

BOSTANCI : GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYORUZ

BOSTANCI : GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYORUZ

AK PARTİ Bandırma Belediye Başkan Adayı ALP BOSTANCI : “Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Bandırma’da gönüllere dokunmaya, halkımızın dertleri ile dertlenmeye devam edeceğiz” dedi.

Seçim çalışmalarına ev ziyaretlerine ağırlık vererek gönül belediyeciliği düsturu ile start veren Bandırma Belediye Başkan Adayı ALP BOSTANCI, her akşam farklı bir mahallede bir eve misafir olarak “Girmediğimiz gönül, çalmadığımız kapı kalmayıncaya kadar tevazuyla, samimiyetle ve gayret ile ev ziyaretlerimize devam edeceğiz” sloganıyla çalışmalarına devam ediyor.

 

“İNSAN ODAKLI PROJELERİMİZ İLE GÖNÜL BAĞIMIZI TÜM HİZMETLERİN ÜSTÜNDE TUTUYORUZ”

Yapacakları tüm projelerin odağında her zaman insan olduğunu belirten BOSTANCI: “Biz çalışmalarımıza Belediye Başkan Adayı olunca başlamadık. 5 yıldır sürekli hemşehrilerimizin evine misafir olduk. Onlarla dertleştik, dertleri ile dertlendik, çözüm önerilerimiz ile sıkıntılarını çözdük. Gittiğimiz evlerde büyük bir ailenin gönül bağı kurmuş fertleri olarak bulunuyoruz. Evlerine misafir gittiğimiz ailelerin sıcaklığı ve misafirperverliği bu duyguyu en iyi şekilde yansıtıyor. Bizler samimiyetle göreve geleceğimiz ilk günden son güne kadar sizlerle kurduğumuz gönül bağımızı tüm hizmetlerin üzerinde tutacağız. Nasip olursa 1 Nisan’dan itibaren bu aile ortamını şehrimizin tamamında sağlayacağız. Projelerimizi vatandaşlarımızın hayat standartlarını en üstte taşınmasını hedefleyerek şekillendiriyoruz.” şeklinde konuştu.

Haber Tarihi : 2/9/2019 4:15:15 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR