SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

ALP BOSTANCI AK KADINLAR İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

ALP BOSTANCI AK KADINLAR İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Ak Parti tüm kurullarıyla seçime hazırlanıyorlar. Bu çerçevede Ak Parti kadın Kolları kahvaltıda bir araya gelerek seçim startını verdiler. Kadın Kolları Başkanı Zeynep Özgün ve ekibinin organize ettiği kahvaltılı toplantıya Ak Parti Belediye Başkan adayı Alp Bostancı ve eşi Ayşe Bostancı ile yönetim kurulu üyeleri de iştirak etti.

Konuşmasına eski kadı kollarımız başkanlarına teşekkür etmek istiyorum diye başlayan Alp Bostancı, onların Ak Parti’de emekleri çok büyüktür dedi.
 
Benim için asık suratlıdır yemez yedirmez diyorlar ifadeleri ile konuşmasına başlayan Alp Bostancı “ Doğrudur ben ailemden doğru bir insan olmayı, kul hakkı yememeyi ve yedirmemeyi öğrendim. Hiç yamuk bir insan olmadım. Allah’ın izni ile belediye başkanı olursam yemem ve yedirmem. 10 yıldan bu yana Bandırma belediyesinde fetret dönemi yaşanıyor. Plansızlık ve projesizlik üzerimizde ölü toprağı gibi duruyor. Ak belediyecilik ile Bandırma üzerindeki bu ölü toprağını atacak. Ya nasip diyerek sizlerle beraber çıktığımız bu yolda zafere ulaşacağımıza yürekten inanıyorum.  
 
Ne yazık ki geçmiş dönemlerde hepimizin yaptığı küçük hatalar pahalıya patladı. Bu dönem hata yapmayacağız. Sadece elleri sıkmayacağız. Tevazu, samimiyet ve gayret ile gönüllere gireceğiz. Gittiğimiz ziyaretlerde Ak Partinin gülen yüzü siz kadınlar olacak. Sosyal ve çevreye duyarlı bir belediyecilik yapacağız. “ dedi.
 
Haber Tarihi : 2/2/2019 12:56:34 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR