SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

BOSTANCI : BANDIRMA'YI HALKIMIZ İLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

BOSTANCI : BANDIRMA'YI HALKIMIZ İLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

AK Partinin seçim manifestosu Ankara Spor Salonunda Ak Adaylar ve Partililerin katıldığı geniş kapsamlı etkinlikle açıklandı. 

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Adayı Yücel YILMAZ ve Balıkesirin Tüm ilçelerinini AK Parti Belediye Başkan Adaylarının katıldığı program dönüşü AK Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı açıklamalarda bulundu. Bandırma'yı Halkımız ile Yöneteceğini belirten Bostancı sözlerine şu şekilde devam etti; 
 
"Ak Parti olarak yeni dönemdeki Belediyecilik Anlayışımızı ve taahhütlerimizi Genel Başkanımız ile Birlikte Yapılan Etkinlikle açıkladık. Seçim manifestomuzda da açıkladığımız üzere 1 Nisandan itibaren Bandırma Belediyesini Bandırma Halkı ile birlikte yöneteceğiz. Kapılar arkasında ulaşılamayan bir Belediyecilik anlayışı Ak Belediyecilikte yoktur. Bandırmamızı ileriye taşıyacak İş İnsanları, Mimarı Mühendisi, Kadını Gencinden oluşan Meclis listemiz ile Bandırma'ya hizmet etmek için geliyoruz. Bandırma'nın 10 yıldır CHP Belediyeciliğinde alamadığı hizmetleri, AK Belediyecilik ile birlikte Halkımıza Sunmaya ekibimiz ile birlikte hazırız. Bandırma Ak Parti dönemi ile birlikte kaybettiği 10 yılı hızla geri kazanacaktır." dedi.
Haber Tarihi : 1/31/2019 11:50:36 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR