SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

SON DAKİKA : AHMET AKIN O İLÇEYE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLUYOR

SON DAKİKA : AHMET AKIN O İLÇEYE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLUYOR

Kılıçdaroğlu'nun prenslerinden biri olarak bilinen ve İYİ Parti ile ittifak kapsamında adaylığı geri çekilen ancak Kılıçdaroğlu'nun "İYİ Parti'ye bırakmak zorunda kaldık. Buna üzülüyorum" dediği Ahmet Akın'dan vazgeçmedi. Kılıçdaroğlu Ahmet Akın'ı Beşiktaş'tan aday gösteriyor.

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerine ilişkin CHP'nin açıkladığı ilk Büyükşehir olan Balıkesir 'Millet ittifakı' kapsamında İYİ Parti'ye bırakıldı.

'İYİ PARTİ'YE BIRAKMAK ZORUNDA KALDIK, ÇOK ÜZÜLÜYORUM'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 'Millet ittifakı' kapsamında Akşener'in İstanbul ve Ankara jestine karşılık seçimlerde garanti alabileceği yer olarak görülen Balıkesir'de adayını açıkladığı halde daha sonra İYİ Partiye bıraktı. Kılıçdaroğlu'nun göz bebeği olarak bilinen Ahmet Akın'nın adaylığının geri çekilmesi sonrası duyduğu üzüntüyü dile getiren Kılıçdaroğlu: "Balıkesir adayımız Ahmet Akın olacaktı. Kendisi çok değerli bir isimdir ama Balıkesir'i İYİ Parti'ye bırakmak zorunda kaldık. buna üzülüyorum" demişti. Polemik Haber.com'un ulaştığı kulis bilgilerine göre Kılıçdaroğlu prensinden vazgeçmeyerek Ahmet Akın'ı Beşiktaş'tan aday olarak gösterecek. Şimdi gözler CHP'nin İstanbul adaylarını açıklayacağı tarihte..

Polemik Haber
Haber Tarihi : 1/12/2019 7:29:40 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR