SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

GÜMAMED'E 10 OCAK'TA YOĞUN ZİYARETÇİ AKINI YAŞANDI

GÜMAMED'E 10 OCAK'TA YOĞUN ZİYARETÇİ AKINI YAŞANDI

Bandırma merkezli olarak tüm Güney Marmara’daki medya çalışanları bir çatı altında toplamak amacıyla kısa bir süre önce kurulan Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ziyaretçi akınına uğradı. Siyasi Partilerin temsilcileri, Belediye Başkan Aday Adayları, Oda Başkanları, STK’lar, Sendikalar’dan oluşan heyetler Çalışan Gazeteciler Gününü kutlamak amacıyla adeta akın akın geldi.

 

Günün ilk ziyaretçisi Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Eyüp İl olurken, İl’in ziyaretini Ak Parti İlçe Teşkilatı Yönetimi takip etti. Ak Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Özgün ve Gençlik Kolları üyelerinden oluşan heyet Derneği ziyaret ederek, günümüzü kutladı. Ziyaretler Cumhuriyet Halk Partisi Yönetimi, CHP Belediye Başkan Aday Adayları Tolga Tosun ve Metin Ok ile CHP Gençlik Kolları, DİSK – Emekli -Sen Yönetimi, Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetimi, Gazi ve Şehit Aileleri Dernekleri ve Milliyetçi Hareket Partisi Yönetimi ile devam etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle dernek binamızda bizleri ziyaret eden, günümüzü kutlayan, tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.
Haber Tarihi : 1/12/2019 7:15:32 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR