SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

BİLSEM’İN EĞİTİM SEMİNERLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

BİLSEM’İN EĞİTİM SEMİNERLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Yetenekli Çocuklar alanında uzman Dr. Çiğdem Nilüfer Umar, Bandırma Bilim ve Sanat Merkezi öğretmen ve velilerine yönelik eğitim verdi.

Santral Kültür Merkezinde düzenlenen eğitim seminerine Bilim Sanat Merkezinin bütün öğretmenleri, yöneticileri ve öğrencilerin velileri katıldı.

Geçtiğimiz Cumartesi Günü yapılan eğitim seminerine katımın memnun edici olduğunu söyleyen BİLSEM Müdürü Levent Obuz, “Bandırma Bilim ve Sanat Merkezi Öğretmen ve Velilerine eğitim vermek üzere ilçemize Özel Yetenekli Çocuklar alanında uzman Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Dr. Çiğdem Nilüfer Umar geldi. Bandırma Bilim ve Sanat Merkezinde görev yapan öğretmenlere Bilimsel Araştırma Yöntemleri konusunda BİLSEM binasında saat 09:30-12:30 ’da eğitim verdi. Öğleden sonra saat 14:00 / 16:30 ‘de Santral Kültür Merkezinde Bilim ve Sanat Merkezi Veli ve Öğretmenlerine yönelik Yaratıcı Okuma Temelli Farklılaştırma ve Yaratıcı Çocuk Yetiştirme konularını paylaştı” dedi.

Bandırma’yı çok beğendiğini ifade eden Dr. Çiğdem Nilüfer Umar ise ‘Bilginin Zekâtı Yüzde yüzdür’ diyerek veli öğretmen eğitimlerine devam etmek üzere Bandırma Bilim ve Sanat Merkezini sık sık ziyaret edeceğini söyledi.
Haber Tarihi : 12/28/2018 12:08:56 AM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR