SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

DİKKAT : Bandırmada Kar Yağışı Başlıyor Yarın Okullar Tatil mi ?

DİKKAT : Bandırmada Kar Yağışı Başlıyor Yarın Okullar Tatil mi ?

Bölgemizin, bugün (24.12.2018) akşam saatlerinden itibaren yağışlı bir sistemin etkisine gireceği tahmin ediliyor. Kar yağışının okulları tatil edecek düzeyde olmasi beklenmediginden şuan icin okulların tatil olmasi ihtimali yoktur ancak sabah sitemizi kontrol etmeden yola çıkmayınız...

Akşam saatlerinden itibaren kıyı kesimlerden başlayarak zamanla bölge genelinde görülecek yağmur ve sağanak şeklindeki yağışların; 25.12.2018 Salı günü, kuzey yönlerden esecek kuvvetli ve kısa süreli fırtınayla birlikte sabah saatlerinden itibaren Çanakkale ve Balıkesir çevrelerinde; öğle saatlerinden itibaren İzmir'in Kuzey ve Doğu ilçeleri ile Manisa çevrelerinde karla karışık yağmur ve yükseklerinde kar yağışı şeklinde olması tahmin edilmektedir.
Hava sıcaklıklarının; Pazartesi günü bölge genelinde güney yönlerden orta kuvvette zaman zaman kuvvetli olarak esecek rüzgar nedeniyle bölge genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi, 25.12.2018 Salı gününden itibaren ise rüzgarın kuzeye dönmesi ve hızını arttırmasıyla birlikte hissedilir derecede (8-12 °C) azalarak hafta sonuna kadar mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin edilmektedir.

Hafta sonuna kadar bölgemizi etkilemesi beklenen soğuk havanın oluşturabileceği olumsuzluklara ilgili yayımlanacak meteorolojik uyarıların takip edilmesi ve gerekli önlemlerin alınması can ve mal emniyeti açısından önem arz etmektedir.  
Haber Tarihi : 12/24/2018 8:59:36 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR