SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Son Dakika : İsmail OK'tan Adaylığı İle İlgili Çarpıcı Açıklama

Son Dakika : İsmail OK'tan Adaylığı İle İlgili Çarpıcı Açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti heyetleri arasında 13 Kasım'da başlayan işbirliği görüşmeleri dün (12 Aralık Çarşamba günü ) mutabakat ile neticelenmiştir.

Kuvayı Milliye Şehri Balıkesir’imize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Belediye başkan adayı olarak girdiğim 2009 ve 2014 yerel seçimlerin de Cumhuriyet Halk Partisi tabanı verdikleri oylar ile şahsıma olan güvenlerini her daim göstermişlerdir.

Bu destek bana her zaman güç vermekle birlikte omuzlarımdaki manevi sorumluluğu da artırmıştır.

Bu manevi sorumluluğun bilincinde olan bir kişi olarak CHP'nin kurumsal kimliğine her daim saygı duydum ve desteğini esirgemeyen mensuplarına da her ortamda şükranlarımı ifade ettim.

Şimdi de iki partinin ortak mutabakatı ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak ilan edildim. Öncelikle her iki partimize, Kuvayi Milliye Şehri Balıkesir'imize ve Yüce Türk Milletine hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı her iki parti adına gireceğim bu yarışta , Kuvayi Milliye Şehri Balıkesir halkının desteğiyle Belediye Başkanı seçileceğime olan inancım tamdır. Allah başımızı öne eğdirmesin.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiğimde ;

Balıkesir'imizin adını tarihe altın harflerle yazdıran Kuvayi Milliye Kahramanlarının evlatlarına adalet ve liyakat ile hizmet edeceğim.

Maalesef ; Balıkesir'imiz son beş yılda gerginlik ve kutuplaşmadan yeterince kaybetti. Oylarıyla seçtiği Belediye Başkanı tehditle istifa ettirildi. Yerine atanan da henüz yılını doldururken yine saf dışı bırakılmıştır. Maalesef şu anda Belediyemizin hali içler acısıdır.

Kısacası kaybedecek bir saniyemiz bile yok. Gün birlik ve beraberlik günüdür.

Her iki partinin uzlaşmasında büyük fedakarlık yapan Milletvekilimiz Sayın Ahmet Akın beye bütün kamuoyu huzurunda teşekkür ediyorum.

SELAM OLSUN, söz konusu Balıkesir'imiz ve Cennet Vatanımız olunca gerisi teferruattır diyenlere...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE 

Kamuoyuna selam ve saygılarımla sunarım.

İsmail Ok

Balıkesir Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı
Haber Tarihi : 12/13/2018 12:25:21 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR