SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

OKUYUN : Bandırma'da Kar Değerlendirmesi ! 24 Mahalleye Ulaşım YOK !

OKUYUN : Bandırma'da Kar Değerlendirmesi ! 24 Mahalleye Ulaşım YOK !

Bandırma ve bölgesinde sürekli duyurduğumuz yoğun kar yağışı etkisini göstermeye başladı. Eskiden kar yağışına sevinen halkımız yerel Belediye ve Büyükşehir Belediyesinin yetersiz kalması sebebiyle artık eziyet çekmekten başka birşey yapamaz oldu... Köy yollarımızı Geçtim şehir içi ana caddelerimiz bile kapalı.. Belediye suçu Büyükşehire atar oda bize atar arada biz bu havada elektriksiz soğuk evlere mahkum oluruz. Sokağa çıkıp ekmek alacak imkanımız olmaz diz boyunu geçen ve temizlenmeyen sokaklarda.. 

MÜJDE : BANDIRMA BUZ PİSTİ HİZMETİNİZE GİRMİŞTİR ... 

Trilyonlarca para harcanan yapımı yılan hikayesine dönen 3-4 yıl sonucunda bitirilen KAPALI pazar yerimiz ne hikmetse kar yağışı altında kalmış ne pazarcılar tezgahlarını açabilmiş, halk desen kapı dışarı adım atamıyor pazara nasıl gitsin... Sormazlarmı 22 Trilyon harcandığından bahsedilen pazar yerini yapan YÜKSEK MÜHENDİSLER in bu projeyi nasıl planlarken hiç mi düşünmediler ! 

SOKAKLAR BERBAT HALDE !

Sokaklarımızda süs amaçlı bulunan birçok ağacımız yanına hiç bir destek direkleri dikilmediği için köklerinden parçalanmış durumda artık onlar kaç güne temizlenir Allah bilir... Hiç olmazsa ana yolları açsaydınızda insanlar sağa sola gitmek istediğinde ana yolları kullanabilseydi... Emniyetin önü, Kurtuluş Cd. Atatürk Cd. aklına gelebilecek her türlü yol kapalı.. Ve Belediye yetişemediğini söylüyor ancak atladığı birşey var kar yağışı tüm hızıyla devam etmekte.. Yani durum çok daha kötüye gidiyor... 

24 MAHALLEYE ULAŞIM YOK 

Yerel Belediyemizi biraz yerdik doğrudur ancak Büyükşehir'de yetişemiyoruz söylemlerinden öteye geçmiyor... Şuanda 24 Köyümüz yoğun kar yağışı altında kaldı ve köylerimize sağlık ekipleri dahil hiçbir şekilde ulaşım sağlanamamakta Allah yardımcıları olsun... 

SONUÇ 

Cebimizden trilyonlarca para çıkıyor Belediyelere aktarılıyor yılda 5 gün bu Belediyeler bizim yanımızda olamadıktan sonra ne işe yarıyorlar işin o kısmını siz değerlendirin..
 

Haber Tarihi : 1/7/2017 12:47:14 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR