SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Karateciler eğitim seminerinde bir araya geldi

Karateciler eğitim seminerinde bir araya geldi

Karate Federasyonu Dan kurulu tarafından verilen eğitim seminerinin Balıkesir ayağı yüksek bir katılımla tamamlandı.

Karesi ilçesi Şehit Turgut Solak Spor Salonunda yapılan Karate Dan Sınavlarına Hazırlık Eğitim Semineri iki gün sürdü. Seminere Balıkesir ve çevre illerden katılım sağlandı.

Eğitim seminerini, Karate Federasyonu Dan Kurulunun görevlendirdiği Recep Onat, Necip Kaplan, Abidin Çark, Naci Özsoy ve Vural Kazık gerçekleştirdi. 1 ve2 Aralık tarihlerinde yapılan eğitim seminerinde, katılımcılara dan sınavında sorulacak konular hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Eğitmenler yapılan seminere katılımın yoğun olması nedeniyle memnun olduklarını dile getirirken, katılımcılar ise; birbirinden değerli hocalardan çok faydalı bilgiler edindiklerini ve dan sınavına hazırlık aşamasında eksik olan yanlarını tamamladıklarını söylediler.

Karate İl Temsilcisi Ertan Tunç ise dan eğitim seminerinin sporcu ve antrenörlere çok faydalı olduğunu belirterek, katılımın yoğun olduğunu, bununda kendilerini memnun ettiğini söyledi.

Seminerin yapıldığı salona gelerek yapılan çalışmaları kısa süre izleyen Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu Karatenin çok iyi bir noktada olduğunu ve il müdürlüğü olarak her türlü desteği vereceklerini söyledi. Yapılan eğitim seminerinin de çok faydalı olduğunu belirten İl müdürü Arıcıoğlu, artık Karatenin de olimpik bir branş olduğunu ve Federasyonunda çok başarılı çalışmalara imza attığını ifade etti.

Olimpiyatlarda Karatecilerin çok güzel işler yapacağının da altını çizen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, bütün branşlarda olduğu gibi Karateyi de önemsediklerini ve hem ilde hemde ilçelerde gerekli desteği vereceklerini aktardı.
Haber Tarihi : 12/3/2018 4:44:40 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR