SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

BAŞKAN MİRZA LEVENT MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN MİRZA LEVENT MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Levent Mahallesine ziyaret gerçekleştirerek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Belediye çalışmaları ve ilerleyen dönemlerde hayata geçirmek istediği projelerden bahseden Mirza mahalle sakinlerinin sorularını yanıtladı. Ziyarette konuşan Başkan Mirza:

 

“Levent Mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımız bizimle görüşmek için randevu istemişlerdi. Biz de siz gelmeyin ben size geleyim ve daha katılımlı bir görüşme yapalım demiştim. Bugün de Levent Mahallemizin değerli sakinleriyle bir araya gelerek sohbet ettik. Sorularını yanıtlayıp yapılan hizmetler ve yapmayı planladığımız hizmetlerle ilgili bilgi verdik. Bize gelen en çok sorulardan biri de Levent Mahallemizde Pazar Alanıyla ilgiliydi. Yollarını yaptığımız Levent Mahallemize Pazaryeri yapmak istiyoruz ama uygun alanı henüz bulamadık. Uygun yer tespit ettiğimiz an pazaryerinin yapımına başlayacağız.

Verimli bir toplantı oldu. Mahalle sakinlerimizin görüş ve önerilerini aldık. Birlikte daha güçlü bir şekilde çalışmalarımız, hizmetlerimiz devam edecek” dedi.
Haber Tarihi : 11/22/2018 4:46:23 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR