SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Burak Bahadır Tuzlu Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Burak Bahadır Tuzlu Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Burak Bahadır Tuzlu Bandırma Ak Parti Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu İlçe Başkanı Alp Bostancıya yaptı. "Şehrin gençliğinin de artık bu şehirde daha aktif, sahada oyun kuran olması ve görevleri üstlenmesi gerektiğine inanıyoruz" şeklinde konuşan Tuzlu sözlerine şu şekilde devam etti; 

"Çok değerli İlçe Başkanım, Kadın Kolları Başkanım, Gençlik Kolları Başkanım, Yönetim Kurulumuzun çok değerli büyükleri, abilerim, kıymetli Basın Mensupları hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Bu sıralarda çok uzun zamanlarımız geçti. Bugün burada aday adayı olarak bulunmak, gerçekten bugüne kadar vermiş olduğumuz emeklerimiz, mücadelerimizin farklı bir boyuta geçmiş biçimi gibi...

1985 Bandırma doğumluyum, Üniversiteyi okumak için Balıkesirde geçirdiğimiz bir dönemimiz oldu, Bunun akabinde biliyorsunuz Hükümetimizin Bakanlar Kurulunda almış olduğu kararla törere bulaşmış Belediyelere kayyum atama süreci yaşandı, Bu süreçle beraber Mardin Valimiz Mustafa Yaman'ın Belediye Başkanı olmasıyla birlikte bizlerde onların ekibinde yer alarak Mardin'de hem danışmanlık görevi, hemde Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü olarak Büyükşehir Belediyeciliğinin içerisinde 2,5 yıldır çalışmalar yürütüyoruz.

Bu dönem, bizim için oldukça keyifli, donanımlı ve neyin nasıl yapıldığına dair çok ciddi tecrübeler kazandığımız bir dönem oldu. Bandırmada gördüğümüz sorunları çözerek, daha şeffaf ve soru işaretlerinin ortadan kalktığı bir Belediyecilik anlayışıyla kazandığımız tecrübeleri şehrimize aktarıp, Şehrimizin daha yaşanılabilir olması için elimizden geleni yapacağız.

Şehrin gençliğinin de artık bu şehirde daha aktif, sahada oyun kuran olması ve görevleri üstlenmesi gerektiğine inandığımız için bu yola hem kıymetli büyüklerimizle yaptığımız istişareler, onların bize verdiği güç, hem bu şehre karşı olan sözümü ve görevlerimiz adına bizde bu yola çıktık, İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur."
Haber Tarihi : 11/12/2018 3:40:36 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR