SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Aydın Özen Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Aydın Özen Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Aydın Özen Bandırma Ak Parti Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu İlçe Başkanı Alp Bostancıya yaptı. Bu sefer seçime çok iyi hazırlandıklarını belirten Özen sözlerine şu şekilde devam etti; 

"Sevgili ilçe başkanım, sevgili kadınlar ve gençlik kolu başkanım, aday adayı arkadaşlarım teşkilat arkadaşlarım basın mensupları hepinizi sevgiyle selamlıyorum.

Kendimden kısaca bahsetmem gerekirse, İnşaat mühendisiyim 1962 yılında Karacabey’in Tophisar köyünde doğdum. 1996 yılından bu yana ailemle birlikte Bandırmada ikamet ediyorum 4 Çocuk babasıyım. Eşimde meslektaşım inşaat mühendisi yapı denetim faaliyetinde bulunuyor.

2001 yılında 23 kişi ile bu parti kurulduğunda bende içindeydim. Partideki gelişmeleri, zaman zaman parti dışında görevlerde de bulunsam hep yakından takip ettim. Başta ilçe başkanım olmak üzere bütün teşkilat arkadaşlarım ile ilgili kanaatim, 2001 yılından bu yana geçen süredeki en hasbi ve kalbi teşkilat olduklarıdır. Bunu kesinlikle inancımla söylüyorum. Bu aday adaylığı dönemimde ümit ediyorum ki kayırmacılığın veya siyasi baskının en az hissedildiği aday adaylığı süreci yaşayacağız. Hangimiz tercih edilirsek birlikteliğimizi güçlendirerek, taçlandırarak yukarı taşıyalım.

Diğer aday adaylarından önemli bir farkım da yaklaşık 1 yıldır Büyükşehir Belediye Başkanı Danışmanıyım. Bu nedenle Bandırma ile ilgili yapılması düşünülen konuların birçoğunun içindeyim. Bu seçime çok iyi hazırlandık bunu herkes iyi bilsin. Eğer kendimizi doğru anlatabilir-anlaşabilirsek, birlikteliğimizi güçlü bir şekilde koruyup el ele tutuşup yürüyebilirsek Bandırma’da zafer bizim olacaktır."
Haber Tarihi : 11/12/2018 2:43:09 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR