SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Bandırma'lı Dilara Dünya Şampiyonu Oldu

Bandırma'lı Dilara Dünya Şampiyonu Oldu

Bandırma Akademi Dövüş klübü sporcularından ve Bandırma Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. Sınıf Gıda Teknoloji Alanı Öğrencisi Dilara Tandoğan Macaristan'ın Györ kentinde düzenlenen AIKO Ashihara Dünya şampiyonasına aynı klüpten diğer sporcularla birlikte katıldı.

Turnuvaya katılan Aysima Ersin Bugün yapılan müsabakalar sonunda kendi kategorisinde Dünya 3.sü olarak bizleri gururlandırırken, aynı turnuvada yine kendi kategorisinde mücadele eden Dilara Tandoğan rakibini mağlup ederek Dünya 1.si olarak bizleri onure etti. Bandırma'mızı temsil ederek şehrimizi gururlandıran Aysima Ersin ve Dilara Tandoğan'a spor yaşamlarında başarılar diliyoruz. Başarılarınız Daim olsun.

Klüp başkanı Mehmet Ersin Şehir Gazetesine Yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Sporcularımızla gurur duyuyoruz. Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettikleri ve başarılarını, tecrübelerini madalyalarla taçlandırdıkları için çok mutuyuz. Fakat bu kelimeler bile hissettiğimiz duyguları tam olarak anlatmakta yetersiz. Ayrıca Macaristan yolculuklarında sporcularımıza yanlarında olduğunu hissettiren Bandırma Belediye Başkanımız Sayın Dursun Mirza’ya sporcularımızın gönüllerine dokunduğu ve onlara güç verdiği için teşekkür ediyoruz. Stonemar şirketinin sahibi Sayın Murat Keskin’e sporcularımızın yanında olduğu ve desteklerini esirgemediği için teşekkür ederim”.
Haber Tarihi : 11/4/2018 6:41:14 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR