SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

TOSUN : 30 YILDIR AYNI PROJELERİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORLAR

TOSUN : 30 YILDIR AYNI PROJELERİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORLAR

CHP Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Tolga Tosun Bandırma Yerel Basını ile kahvaltılı söyleşide bir araya geldi. Basın Mensuplarının sorularını yanıtlayan Tosun çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tolga Tosun; " Bu seçimler tek başına kazanılabilecek seçimler değiştir. Ben Dursun Başkan ve Diğer adayların yanında yetiştim. Başkan gösterilmediğim takdirde partim için tüm ekibimle, projelerimle her türlü adayın arkasında destek verebilirim. Ancak Tek Hedefim başkan olmak. Genç, dinamik ve Atatürkçü ekibimle Bandırma'ya maksimum faydayı sağlayabilmektir."

Basın Mensuplarından Peki sizinle birlikte siyaset Bandırma'da gerçekten gençleşecek mi ? Sorusu üzerine Tosun; "Aklımdaki ekip biraz önce de söylediğim gibi konusunda uzman kendisi ispatlamış, genç, dinamik ve Atatürkçü bir kadro oluşturacağız. Belediyenin iç yapısında da genç kadromuzu kendi uzmanlık alanlarında görevlendireceğiz. En Büyük sorun bir Belediye Başkanının herşeyi en iyi ben bilirim demesiyle ortaya çıkıyor. Belediye Başkanlığı toplumla hareket etmesi gereken bir makam... Biz ekibimiz ile birlikte "BEN" likten uzaklaşarak Bandırma'ya "BİZ" nasıl olunur onu göstereceğiz."

Ön seçim olursa kendinizi şanslı görüyormusunuz sorusu üzerine Tosun; "Sürekli görüşmeler halindeyiz örgüt içi, örgüt dışı çoğu ile iyi ilişkilerimiz var. Her ne kadar delegelere baskı olursa olsun kendinizi insanlara iyi anlatırsanız kişi sandığın arkasına geçtiğinde bu işin değişeceğini düşünenlerdenim."

Tosun sözlerine şöyle devam etti; "30 Yıldır aynı projeler üzerinde uğraşıyorlar. Ve ne yazıkki bu uğraşılan projelerin 30 senede sadece bir tanesi gerçekleşmiş durumda. Hepsi aslında yapılabilecek projelerdi ancak yatırım korkusundan yada hukuki sebeplerden dolayı bir türlü ilerlemiyor. Zaten bir projede eğer hukuki bir problem varsa ki biliyorsunuz ülkemizde maalesef bir dava en az 5 sene sürüyor, o sebeple hemen o projeyi rafa kaldıracak ve yeni projelere yelken açacaksınız.

Livatya projesinin ilerlememe sebebi belli orada arsası bulunan bir kişi belli bir mebla istiyor biz ona o meblayı vereceğiz ve projeyi hemen hayata geçireceğiz."
Haber Tarihi : 11/1/2018 12:31:00 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR