SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Sporda Yetenek 10'la Gelecek

Sporda Yetenek 10'la Gelecek

Balıkesir Valiliği öncülüğünde Bandırma Kaymakamlığı, Bandırma Belediye Başkanlığı ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “ Sporda Yetenek 10’la Gelecek “ projesi kapsamında imzalar çocuklar için atıldı. İmza törenine İlçe Kaymakamı Günhan Yazar, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan ve İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü katıldı.

İmza töreninde konuşan İlçe Kaymakamı Günhan Yazar” Bir takım içinde yer alamayan, bireysel olarak da spor yapma olanağı olmayan çocuklar için Balıkesir Valiliği öncülüğünde bu projeyi hayata geçiriyoruz. 4 Bin öğrenciyi ve 14 Okulu kapsayan projede futbol dışındaki takım oyunlarına malzeme ve kıyafet desteği vereceğiz. Çocukların spor yapması ve takımın aidiyet duygusunu öğrenmesi adına Bandırma Belediyesi spor aletlerini, biz kaymakamlık olarak da çocukların kıyafetlerini tedarik edeceğiz. Katkılarından dolayı Bandırma Belediyesine teşekkür ederim. “

Kısa bir açıklama yapan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’da İlçe Kaymakamı Günhan Yazar’a teşekkür ederek “ Sayın Kaymakamımız okullara büyük destek veriyor. Okuma seferliği içinde gayret gösteriyor. Son zamanlarda Milli Bayramlara katılım sağlama açısından her zaman yanımızda yer alıyor. “ dedi.
 
Haber Tarihi : 10/31/2018 2:41:39 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR