SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları (Tüm Resimler)

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları (Tüm Resimler)

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri Çelenk töreni ve Başarıya giren öğrencilerin ödüllendirilmesi ile başladı. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen Törene İlçe Kaymakamı Günhar Yazar, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Garnizon Komutanı Albay Selahattin Akalp, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, 17 Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Alpaslan Serel, Ak Parti İleç Başkanı Alp Bostancı ve yönetim kurulu, CHP İlçe Başkanı Atilla Atakay ve yönetim kurulu, CHP Bandırma Belediye Başkan Aday Adayları Tolga Tosun ve Metin OK, CHP Bandırma Meclis Üyesi Aday Adayı Bahadır Aybakan, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Atatürk Heykeli önüne Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından çelenk konulmasının ardından çeşitli yarışma ve müsabakalarda dereceye giren öğrecilere ödülleri verildi.
 

Cumhuriyet Kutlamaları Yarın sabah 09:00 itibari ile Kaymakamlıkta yapılacak Bayramlaşmanın ardından Cumhuriyet Meydanında yapılacak törenlerle devam edecektir.

 
Haber Tarihi : 10/28/2018 6:44:49 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR