SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

MİRZA : Bandırma'yı 15 Bin Oy Farkla Kazanacağız

MİRZA : Bandırma'yı 15 Bin Oy Farkla Kazanacağız

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza 2019 Mart seçimleri için Aday Adaylığını açıkladı. Cumhuriyet Meydanında yapılan açıklamaya Eski Dönem CHP Milletvekili Mehmet Tüm Manyas Belediye Başkanı Tanjan Barçın, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı bir çok Dernek ve Oda Başkanları, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Yapılan çalışmalardan ve yeni dönemdeki projelerden kısaca bahseden Mirza sözlerine şu şekilde devam etti.

"Önümüzdeki seçimde Bandırma'da %50 Oy alarak Bandırma’yı yeniden kazanacağız. Bandırma Çağdaş yaşamı benimsemiş Cumhuriyetçi, Atatürkçü bir kenttir. Biz yeni dönemde de bize farklı yaşam biçimi dayatanlara Belediyeyi vermeyeceğiz. Birileri Bandırma’yı çok istiyormuş hatta yukarlardan emir geliyormuş Bandırma’yı alacaksınız diye, biz bir çok güçlüye karşı mücadele ederek dayanışma içinde dik durarak hiçbir saldırı yada baskıya boyun eğmedik bundan sonrada eğmeyeceğiz. Her kesimden oy alabilen her kesimi kucaklayan bugünkü yönetimin bir 5 yıl daha devam etmesi gerektiğine inanıyoruz.

Değerli Bandırmalılar ben sizlere inanıyor ve güveniyorum çok güzel bir kentimiz var biz bu kentten ayrıldığımızda burayı ve yapılan etkinlikleri özlüyoruz. Önümüzdeki dönemde de başarılı bir şekilde kentimizi çağdaş bir kent haline getirmeye devam edeceğiz. Ben, dinamik ekibim ile hazırım Bandırma’yı kucaklayan bir yönetim için sizden yetki istiyoruz. "

Belediye Başkanı Dursun Mirza'nın Aday Adaylık Açıklaması
Haber Tarihi : 10/21/2018 3:49:32 PM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR