SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Mirza: Bandırma'ya Yeni Bir Vizyon Kazandırmak İçin Bir Dönem Daha Adayım

Mirza: Bandırma'ya Yeni Bir Vizyon Kazandırmak İçin Bir Dönem Daha Adayım

Yerel Seçimlere 5 ay kala Bandırma Haber Gazetemizde açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza yeni dönemde de neden yeniden aday olacağı konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yönetimde Rantçı değil Halkçıların olması gerektiğini söyleyen Dursun Mirza projeleri hakkında açıklamalarda da bulundu.

Belediye Başkanı Dursun Mirza Bandırma Haber Gazetesine şu açıklamalarda bulundu;

"Evet 4,5 yıldır Belediye Başkanlığını sürdürüyorum aslında tecrübeli bir Başkanım, Neden derseniz muhalefette meclis üyeliği yaptım işin muhalefet kısmını biliyorum, geçtiğimiz dönem Başkan Yardımcılığı görevini de yaptım işin iktidar kısmını da biliyorum ama başkanlık çok farklı... Geçtiğimiz dönem Başkan yardımcılığı görevini sürdürürken çok daha farklı işler yapabilirim, çok daha fazla iş yapabilirim hatta riske de girebilirim dedim ve Bandırmalı bana inandı güvendi çok büyük bir oy farkı ile beni Başkan seçti.

Yaptığım birçok proje ile o güveni yansıttığıma inanıyorum. Ama resmi kurumlarda özellikle Belediye gibi kurumlarda iş yapmak kolay değil bürokrasinin yavaş işlemesi sebebiyle projelerimizi istediğimiz zamanda halkımızla kavuşturamıyoruz. Ben Belediye Başkanlığı dönemimde vaat ettiklerimin %85 ini hayata geçirdim. Vaat etmediğim bir o kadar projeyi tamamladım. Tekrar Aday olacak mısınız konusunda ise Eğer Bandırma halkı beni tekrar başkan görmek isterse, parti teşkilatı isterse ve yapacağım projeler Bandırma’ya yeni bir vizyon kazandıracak kadar önemliyse ben tekrar aday olurum. Yaptığımız anketlerde Bandırma halkı %60’in üzerinde Bandırma Belediyesinden ve Dursun Mirza’nın çalışmalarından memnun.

Ayrıca Balıkesir’deki Tüm Belediyelerin Yaptığı işleri biliyorum. Benim yaptığım onların 10 katı kimseye borcumuz yok maaş ödeyememe durumumuz yok başlattığımız işler var yapacağımız işler var en önemlisi yeni bir vizyon çiziyoruz bandırmaya bu teveccühü gördüğüm için bir 5 yıl daha aday olmaya karar verdim inşallah aynı şekilde güzel bir ekiple bir dönem daha Başkanlık yaparak sonrasında ailemize, kendimize zaman ayıracağız."

DURSUN MİRZA KONUŞMASININ TAMAMINI İZLEYEBİLİRSİNİZ
Haber Tarihi : 10/16/2018 11:14:32 AM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR